| Lupu_Malvi_1961 a întrebat:

Hey.Vreau sa dau o petrecere in pijama si va rog sa ma ajutati si pe mine vreau niste modele de invitatii, jocuri, mancare, muzica filme etc.Dau FUNDA.

1 răspuns:
| Neo12 a răspuns:

Buna.
Le poti propune prietenelor tale sa vina la tine ca dai o petrecere in pijama.
Jocuri:rummy, carti, sah, adevar sau provocare.
Mancare: pizza, popcorn, o friptura buna cu o salata asa mai devreme (gen pe la 20), dulciuri, acum depinde de gusturile voastre.
Muzica, depinde de genul preferat de voi, eu una ador rap-ul...
Filme: recomand comedii dar unele foarte bune care sa va faca sa va amuzati destul de mult.
Puteti sa va bateti cu perne, sa va plimbati pe strada cand e mai racoare afara, sa beti o bere cu lamaie.
Sa desenati una din fete cu machiaj in timp ce doarme