| accountfortpu a întrebat:

Hey.
Vreau sa îmi fac un piercing in limba am mai avut acum 1 an dar mi l am scos. Știu modul de vindecare și etc dar întrebarea mea este următoarea :
Urmează sa merg la dentist zilele acestea și mă gândesc dacă mi l fac înainte de a merge m-ar afecta solutile acelea special pentru Dinți la el? Sau sa aștept după ce merg la dentist 2-3 zile iar apoi sa mi l pun?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Sfatul meu este să ți-l pui, după ce te consultă medicul stomatolog! big grin Cu toate că nu poți preveni, o posibilă sau o eventuală revenire la medicul stomatolog.winking Dar dacă tu chiar îți dorești asta, pune-ți! happy Sănătate! Funda? big grin

1 răspuns:
| Mirel4412 a răspuns:

Intai te duci la dentist si dupa il faci.