| Maliwiskey a întrebat:

Hey.Vreau sa imi "personalizez" un tricou, ce pot scrie sau desena ceva idei? Fundaahappy

Răspuns Câştigător
| LukaVocaloid a răspuns:

Paii: Rock you; Shut up!; im doing whetever i want(fac orice vreau); music is my life si desenezi niste casti sau note musicale; sau te desenezi pe tine; scrii moto-ul tau preferat; daca ai curaj numarul tau de telefon; ciocolata scris sau desenat; desenezi un meme sau ceva de genu nu prea stiu ceeti place asa ca n-am pre multe idei

6 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Numele tau, numele prietenilor, inimi, stele, luna, soare, o fata happy, una sad, si in final, jos de tot pe el, I AM HAPPY CAUSE I AM NOT SINGLE.
Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tu.ro poti face acest lucru

| Mlov3u4ever a răspuns:

Numele tau apoi inimioare, stelute, flori, (cuvinte in engleza)big grin

| Smile3 a răspuns:

Pai, ai putea(daca te pricepi) sa facidoua umbre( una a unei fete si una a unui baiat) care se saruta si sa scrii putin mai jos, mare:"I'm happy because I have you...", sau: " Near you, I do not care about anything else". sper ca te-am ajutaat!:*

| rebecutzaa a răspuns:

Pai poti sa iti decorezi tricoul cu ce te defineste pe tine. daca iti place muzica poti sa faci chitara, note muzicale, daca iti place sportul potidesena un skateboard sau daca iti place sa te distrezi poti face o inima calatoare! da frau imaginatiei! sper ca te-am ajutat! funda?

| rebecutzaa a răspuns:

Scuze cand ma refeream la inima calatoare ma referea la inima cu aripi!