| Justdreams a întrebat:

Hey. Vreau sa inchid un abonament de Vodafone dar sa pastrez numarul la cartela si sa o incarc, este posil? Am auzit pe cineva ca trebuie sa sun la *222.

1 răspuns:
| anad a răspuns:

Cel mai bine rezolvi daca te duci la magazinul Vodafone care are reprezentanti si cu care poti vorbi direct si iti poti sustine optiunea. Vor incerca sa te lamureasca sa pastrezi abonamentul, dar, daca ti-a expirat contractul, ai dreptul sa renunti la abonament si sa ramai pe cartela cu acelasi numar.