| Monyyyyy a întrebat:

Hey, vreau sa pun o întrebare, de ce cerealele din America sau de oriunde is mai bune ca ale noastre? Noi avem doar de câteva feluri și m-am saturat de ciocolata și alte chestii.De mică nu mâncam.Dar am fost la Lidl și am luat cereale americane și sunt extraordinare deci au ceva ce am căutat de mult :gustul adevărat.La noi numai cacaturi se trimit și is și scumpe numai de brand-URI și nici nu is bune.E părerea mea, voi ce părere aveți?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti plac alea americane pentru ca probabil au o cantitate imensa de zahar in ele si cam atat. Sunt suficiente brand uri de cereale pe piata din RO. Rafturi intregi in marile supermaket uri

| Monyyyyy explică (pentru suntserios):

Dar mie nu imi plac cu mult zahăr aia e chestia ca mi se pare ca a noastre is și cu multă ciocolata