| Mary754 a întrebat:

Hey, vreau sa trimit mesaj lui Bongo, dar sunt pe Digi, e adevarat ca nu pot trimite daca sunt pe aceasta rețea?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, nu merge din Digi dar mi se pare total aiurea. Nu face decât sa îți mănânce banii.
Adică tu când dai mesaj trebuie sa scrii numele și orașul, el având aceste informații te caută pe Facebook sau pe google și de acolo ia 1-2 informații despre tine și face o gluma astfel încât tu sa crezi ca el chiar știe ceva despre tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da ca e fals =]]] iti mananca creitul