| loreloveyou a întrebat:

Hey! Vreau si eu niste statusuri adica un baiat tot face misto de mine prin statusu-rile lui nu scrie chiar pentru cine este dar stiu ca este pentru mine sad sad puteti sa imi dati niste status din astea de genu "dela prieteni foarte buni am ajuns sa ne uram" va rog sau despre orgoliu! funad :*

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Salut :-) Uite cateva sugestii:
1. Daca ma vorbesti pe la spate,inseamna ca nu esti in pozitia potrivita sa imi dai peste nas.
Dar cel mai bine,Ar fi sa nu ii acorzi atentie :-) Pe bune... Viata ta e mult mai importanta. Cine te critica pentru cum arati,cum gandesti,ce spui,ce faci,ce vrei sa faci, cum te imbraci, etc...NU MERITA DELOC ATENTIA TA!
Daca iti petreci viata incercand sa ii multumesti pe toti, dupa un timp te vei satura complet sa vezi ca tot ce incerci e in zadar! Nu mai da atentie criticilor :-) E o vorba ce imi place:
Un razboinic ACTIONEAZA,doar un prost REACTIONEAZA!
El isi petrece viata scriind statusuri stupide pentru tine :-)
Tu iti poti petrece viata invatand ceea ce iti place,sa devii cel mai bun la ce iti place,si sa incepi sa iti faci un stil de viata dupa talentele tale :-) Sa vezi ca tu ai sa razi mai bine la urma.
Petrece-ti timpul din viata in ceva util pentru tine :-) Nu incercand sa dai replica cea mai tare. Inainte sa pui intrebarea asta pe TPU,te-ai intrebat:
Ok,ii dau cea mai tare replica happyDar ce castig din asta?
Ii inchizi gura? tongue Nu prea cred.Din moment ce are ceva cu tine, nu se va oprii atata timp cat tu concurezi cu el :-) Si tu vrei sa casigi,si el vrea sa castigehappy
Cine te accepta si te iubeste asa cum esti,NU AU NEVOIE de explicatii.
Cine te critica sau te judeca, Degeaba le dai explicatii ca oricum nu te vor crede:-)
Mai bine foloseste-ti timpul asa cum trebuie si lucreaza pentru viata ta, pentru ceea ce iti doresti sa realizezi in viata.Nu e greu :-) Daca doresti sa vorbim lasa-mi aici raspuns si iti dau id-ul meu!

Iti doresc o seara superba in continuare si mult succes in tot ce faci :-) Ai incredere in tine!

1 răspuns:
| loreloveyou explică:

big grin sad asta e id meu lorena_ariana sad daca poti sa ma ajuti sad!