| abcd_5263 a întrebat:

Hey :* vreau si eu niste statusuri nOi sh frumOshe :X! La cele mai bune dau fundita >:... sh app[nu vreau linkul`ri] :-

1 răspuns:
| DaNtE a răspuns:

Nu Te Mai GanDi CiNe, CoOm A GreSit Nu Te Mai GanDi . CiNe A PlaNs CaNd CelAlaLt A ZaMbiT InsiSta Sa CreZi . Ca Are SuFleTh Ptr U Si AsTa Nu PoTsi S`o VeZi !

CaTeOdaTha O PrIviRe SpoOne Mai multHe DeCat O Mie De CuVinThe`Iar CaTeOdaTha AsCunDe O Mie De SeCreThe. ""

Nu SunTh - PERFECTH - ! - - > ? < -- Dar De Ce M`As ScHimBa DaCa PrIeTeNiI Mei Ma IubEsc Si Asa ? ! \"

Nu Privesc In Spate, Las In Urma Tot Ce A Fost Eu Incercam Sa Ma Ridic, Ea Ma Tragea In Jos Dar Nu Cedez, Plang Cat Inca Mai Pot . Ca Mine Sunt PuTsiNi, Dar Ca eA Sunt ToTe.

NuMah` DoPa InViDiA AlToRa ItSi PoTsI Da SeaMa De Pr0pRiA Uh` VaLoArE. j [ ]"

CaNd DoI OaMeNi Se UbSk Qu AdeVaRaTh FuCk ToTh PoSiBiLu` Sa UiThe Ce S`a InTamPlaTh. Ca DoI CoPiI Ei Din CaNd In CaNd Se My CeRtAu Ji ToTh Ca DoI CoPiI Se ImPaCaU.

Uh` CrEzI Ca ViAtSa PoTsi Sa Mi`o ConDuCi . Nu`Mi EjTi DaDaCa. CreZi Ca Ma EduCi si . Nuh SunTh NaIvA . Te RePr0fiLeZ. Mai BiNe PlEaCa ! ) [\ /]"

"!n luCruR! s!mplE` ma reGaSesC.j! cand zaMbesc si! cand tra!eSc [;x]

nici azi nu s-a inventat un baiat kre merita tot ce are ea de dat ""

vrei sa ma schimbi?schimba`te tu primul.tu esti personajul,eu fac filmul

Ia'ma de mana si sa facem o plimbare

Sa fii doar u cu mine

Pan` la rasarit de soare.

Fara prieteni,fara bani,fara timiditate.

Fara telefoane mobile.si-apeluri ratate

Vreau Lume Numai Pentru Mine!

Nu'mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa'mi placa Nu'mi plac cei care vorbesc cand ar trebui sa taca Nu'mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa fac Nu imi place sa renunt la ceva sa fiu pe plac

Umblai cu el . stateati impreuna . Mie`mi ziceai ca ma iubesti . Ha,ha ce gluma bunaaa

Iti dau un singur mesaj de adio plin de bucurie si-ti doresc sa ai parte de tot ce mi-ai facut tu mie

Am fost mintzit,.inselat si iubit.Dar degeaba.vorbele ei imi lipseau.Mangaierile si alintarile ei." Pacat ca ai distrus o iubire adevarata si care ma durut mult .Asta e.Totul s-a pierdut in urma ta.Ai fost chiar cu "prietena" mea

←♥→Nu Te CAuT nU TE SuN . Nu cA sA mA rAzBun …

DoAr pT SiMpLu FaPt Ca te ubEsC . J nU vReAu SaTi aRaT←♥→

←♥→Mersul ei de scena Te baga in dilema Vorbeste ca O profesoara cu un cuvant te baga`n Boala pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

←♥→Fetele dulci sunt facute din miere si dulceata, iar fetele rele din J&B si gheata←♥→

←♥→Lumea in care ma invart… va ispiti mereu… si poate voi gresi din nou… Eu nu fur inimi… LE PRIMESC CADOU !←♥→

←♥→Uita-te atent, nu insistent priveste dar nu atinge te pot respinge viseaza doreste oricum in realitate nu ma poti atinge !←♥→

←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→

←♥→Nu’s fitos prea putin imi pasa uita’te la tine si apoi vorbeste de mine ! Ati uitat: AM TUPEU Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU !←♥→

Sunt Simpla. Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea.Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia. Sa Nu-Mi Faci Rau. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau

ή.ø sa tє miήt faci` paяTє diή viªtª` mєª. stii` biήє pєήtяu tiήє tøt ªS` dª. :`x . ήimic . яǻu ήu sє v.ª` iήtǻmpℓª dªcǻ`ªm` uή vªgabønt iή pяєejmª` mea

Si orce sar intampla.scumpule nu uita! eu voi fi langa tine ca sau voia ta

Miroase tare e de la marijuana
e bun rece este timisoreana.
se canta bine cu totzi sa trigam tare
sa vada lumea caini in deplasare

Pune jointu' in gura, viseaza.

Marijuana, cea mai fidela fata,

Dupa cum probabil stii, nu te lasa niciodata

Marijuana e viata mea
mio trag cand te vad cu ea
alcolu sperantza mea
beau mereu
pentru a visa

Imi Amintesc`cand Minteai`!Promisiuni Imi Faceai.Si Toata Lumea Te Credea`cand Spuneai K Sunt Printul Pe Care IL Visai.Dar Vremea Ta A Trecut.N`ai Obtinut Ce`ai Vrut!"

Te`ai IndragOstit de `UN sqmp gOlanas`! Da` el nu Te vrea Iti face viata amaRa !