| anonim_4396 a întrebat:

Hey. vreau si eu sa ma angajez in vara asta dar nu stiu unde :-l promotiile sunt excluse de asemenea MC, KFC astea. as vrea sa lucrez la o terasa ca barman pentru ca am experienta. DAR nu stiu cum sa incep unde sa caut, cum sa caut stiu ca se gaseste cam greu ca barman.( cand am lucrat a fost la unchiul meu la resturant, de aceea nu stiu acum cum se procedeaza). adica nici sa ma duc asa pe strada sa intreb din terasa in terasa e aiurea iar pe net... un ajutor ceva? sau daca nu cu asta macar alte idei big grin

1 răspuns:
| GaLeX2012 a răspuns:

Daca vrei sa lucrezi trebuie sa vorbesti cu patronul de la acel local intrebi o vanzatoare de nr de tel sau cand vine la localul respectiv si il intrebi daca are nev de angajatihappy