| anonim_4396 a întrebat:

Heylove struck as vrea sa va intreb ca este reala povestea cu tabla Ouija, adica chiar vorbesti cu spirite? daca faci jocul asta online se poate intampla in realitate? mersi mult!

1 răspuns:
| bluebios a răspuns:

Nu! Este imposibil sa vorbesti cu mortii si ei sa-ti raspunda. Chiar este un institut in SUA care ofera 1 milion de dolari pentru cine poate demonstra ca poate comunica cu lumea de dincolo si pana acum nimeni nu a reusit sa le ia milionul si eu sunt sigur ca nici nu o reusesca vrodata cineva.