| OglindaOarba a întrebat:

Heylove struck...sunt in clasa a9a si m-am gandit[de fapt.toata clasa ne-am gandit] sa facem o excursie. Dar nu stim unde.Nu mai vrem sa mergem la muzee sau chestii din astea de generalastraight face. Vrem sa mergem in plimbare, nu stiu, ceva de genu.Are cineva vreo sugestie?:d[in afara de Sibiu, Bucuresti ca am mai fostoh go on]. Mersi anticipat:*

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Depinde si unde sunteti, ideal este sa alegeti o destinatie cat de cat aproape, adica sa nu pierdeti mult cu drumul pana acolo. Brasov si Timisoara sunt niste orase superbe, si Iasul la fel.Sunt multe parcuri ideale pentru plimbari lungi happy.

| Puffu a răspuns:

Eu v-as sfatui sa mergeti in Brasov happy

| OglindaOarba explică:

Ah.am uitat sa va spun scuzehappy. suntem din Brasovbig grin

| Jojo_2758 a răspuns:

A-ti putea merge la munte, daca vreti sa stati mai mult. Dar daca vreti sa va plimbati(vizitati) mai multe locuri, nu am nici o idee.