| LoVeStRaNgE a întrebat:

Heya buna TPUkiss.Cum imi pot da seama ca un baiat ma place sincer, nu pentru ceva anume? multumesckiss

1 răspuns:
| NeedYouNow a răspuns:

Pai il poti pune la incercare cu ajutorul indiferentei..sau o faci suparata, iar daca el vine sa te intrebe ce ai, sau se baga in seama cu tine inseamna ca totusi tine la tine...sau daca te priveste insistent/pe ascuns chiar vrea ceva de la tine...sau mai este si cazul cand inceraca mereu sa te enerveze, sa te piste sau sa stea in preajma ta cand are ocazia.Tin sa mentionez ca sunt in acelasi caz ca al tau, acum depinde de persoana! important este ca mi-am dat seama ce vrea de la mine!:*sper ca ti-am fost de folos!