| ZambetღOrizontalღ a întrebat:

HEYA TPU happy happy
vine scoala si.nu stiu cu ce sa ma imbrac...presupun ca o sa fie vreme urata...ar merge niste blugi cu un tricou verde.sau negru? si niste skateri?
da' daca e cald vreau sa imi iau o camasa super draguta cu panatloni 3/4 sau scurti si sandale... voi ce purtati? big grin

4 răspunsuri:
| PisicaRoz a răspuns:

Eu port orice imi vine bine asa ca iti sugerez si tie acest lucru daca iti sta bine nu conteaza ca nu e la moda sau mai st eu cewinking

| ZambetღOrizontalღ explică:

Corect s3norita nu conteaza sa fie la moda big grin conteaza sa arati bine :

| NikDeea a răspuns:

Uniforma x_X

| HubaBubba a răspuns:

Eu chiar daca e cald sau nu imi iau blugi(lungi sau 3/4) si un tricou simplu plus o vesta de blugi in loc de uniforma si ma incalt cu tenesi. Fundita te rog?