| ladypink1 a întrebat:

Heyy:]

Am gasit cartile Twilight in Carrefour dar doar al doilea, al treile si al patrulea volum.credeti ca primul e prea vechi ca sa mai fie? Am sa incerc si in Diverta poate acolo gasesc. ce credeti in Diverta voi gasi?big grin

Ms love struck

Răspuns Câştigător
| Andreea6031 a răspuns:

Nu este prea vechi, probabil este mai cautat si s-au vandut toate exemplarele.

1 răspuns:
| eu04 a răspuns:

Am fost de curand in Diverta si imca mai au primul volum. Daca nu il gasesti nici in Diverta atunci o poti downlouda de pe net. Sper ca te-cum ajutat. Merita citite cartile.