| Moonster a întrebat:

Heyy, azi nu mi-a mers sa intru pe facebook scria ca,, Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later,, din ce cauza si cui nu ia mai mers sa intre pe facebook?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Inseamna ca e de la ei,nu-ti face probleme, se-ntampla, se rezolva tot de la ei.

| marian1 a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat la fel...stai linistit/a ca o sapoti.incearca mai tarziu sau peste2-3 zile:*.

| Satanna a răspuns:

Nu-ti face griji isi va reveni caci nici la o prietena nu i-a mers il mai imbunatateste administratorii lui :d va fi mult mai fain bye!

| MeOMGirlOSTangelEAH a răspuns:

Si mie imi apare aceiasi chestie "sorry, we are...", si am aflat ca am un virus = Koobface, nu pot intra pe facebook nici de la pc-ul mau nici de la altul.Ce sa fac?