| AnonimaPISY a întrebat:

Heyy buna, am si eu o intrebare, i-am scris intr-o zi la fostul daca vrea sa ne impacam. Bine am vb mai mult si a spus ca e intr-o pauza cu relatile la un moment dat am inceput sa facem spam de inimi si din astea. Nu e genul sa isi bata joc, oare ce parere aveti cat ar putea dura pauza aceea?

Răspuns Apreciat de Editori
| Trustmotorcy a răspuns:

Poate dura oricât, din felul în care scrii pot să îmi dau seama că ești micuță, adolescentă probabil.

Din moment ce-ți trimite inimioare, deși nici unul dintre voi nu încearcă să ia atitudine îmi dă de înțeles că sunteți nesiguri, acesta e și motivul pentru care nu v-ați înțeles la început, același va fi motivul pentru care nici nu o să funcționeze.

Greșeala ta, arăți afecțiune inutil deși ai fost refuzată, greșeala lui își calcă pe caracter deși a susținut un lucru.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Eu am impresia că îți pierzi timpul cu el.

| Sofer a răspuns:

Poate fi o pauza scurta de câteva zile sau lunii. Dar nu trebuie sa aștepți ca vine altul la rand.