| ada97 a întrebat:

Heyy, buna! as vrea si eu cateva licee din Bucuresti care se afla pe langa parcuri, >malluri.:", si as vrea sa stiu si cu ce medie se intra la acele licee si pe unde se afla liceul respectiv... cele mai multe primeste funda!:*

Răspuns Câştigător
| Silviu_7451 a răspuns:

Majoritatea liceelor din Bucuresti se afla pe langa un parc. Daca vrei din centru Sava si Lazar se afla pe o parte si cealalta a parcului Cismigiu. In Sava se intra cu 9.50 si in Lazar cu 9.20 ceva de genul. Moisil se afla in Drumul Taberei la 200 de m de Plaza Mall si la 1km de Afi Palace. Petru Maior tot din Drumul Taberei se afla la o statie de Afi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Păi de ce nu te înscrii la un moll mai bine decât la un liceu?!