| CatalinaaM a întrebat:

Heyy:* buna! Aseara am avut un vis f ciudat! adica de obicei am vise ciudate: uite: deci se facea ca sunt la mine acasa la calculator cu un baiat dragut de la o clasa mai mica si eu eram cu el. Si i.am zis sa ma pupe si el a zis bine da cu tongue si eu am zis normall si ne.am pupat... apoi il mai visez pe un baiat cu care sunt in love si de cand am aflat ca ma place il visez aproape in fiecare seara.sad...sau am mai visat odata ca ma umpleam de cosuri crying? ce inseamna visele astea? dau funda pentru cea mai explicita,, traducere" a acestor vise, pentru fiecare in parte :*! mersi multhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele nu au totdeauna vreun inteles anume, depinde, pot fi o proprie interpretare a realitatii de catre subconstient, a ce ti-ai dori tu, pot fi amintiri din trecut, sau viziuni din viitor, premonitii, fantezii. Cosmarurile gen visul cu acneea poate fi doar o fobie a ta pentru ceva ce s-ar putea intampla. In rest sunt superstitii care nu au mare relevanta, doar niste superstitii babesti sau simple coincidente. Deci nu ar trebui sa te ingrijoreze ce visezi happy

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Hm...thinking sunt vise, probabil te ai gandit prea mult la acel baiat... a lucrat subconstientul tauhappy
Si eu am visat ieri ca se intampla ceva rau si nu s-a intamplat, numai crede in vise.Asta ne spune noua profu de religie ca nu e bine sa credem in vise :*

| b0gdan14 a răspuns:

Sti. cine se gandeste la tine inainte sa se culce. atunci tu vei visa pers. respectiva rolling on the floor. search on google.

| Geoxxx a răspuns:

E simpluhappy inainte sa te culci tu te gandesti la aceste persoane sau la cosurii.happy nu te mai gandi, gandeste-te la alceva uita de tot :*