| Angel7 a întrebat:

Heyy
inainte statem la tara, ma intelegeam bine cu toti si eram fericit, dar m-am mutat la oras si nu imi place... ce sa fac ca sa o conving pe mama sa ne mutam inapoi... ce sa fac la matematica nu inteleg nimic de la 9 si 8 am ajuns la 5 si 6. pur si simplu nu pricep. sfaturi plss fundita+vot

1 răspuns:
| Thoamnee a răspuns:

Ppaai eeste alt niveel.la tara normal ca este mai ujorr si e alta lumee.nu trebuie sa te muti.cu timpul o sa te obisnuiestii kuu noul stil de viata, cu kolegii, cu skoalaa.cu prietenii.si cand o sa mergi la tara in vakantaa o sa ti se para ciudaat.
tio spun din propia experientta.