| crysmaria a întrebat:

Heyy::*:*. mi-am dezactivat hi5 si acum vreau sa il activez dar nu mai mergeee imi tot zice "Accesul refuzat

Nu ai dreptul să accesezi această pagină. " ce sa facc ...il vreau iarasi hi5. va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| Mayyyyyy a răspuns:

Nu il mai poti recupera! De cand s-au adus unele modificari la pagina de HI5 - new look, nu se mai poate reactiva contul tau! Toate datele tale ti-au fost sterse din serverele HI5. Poti sa-ti faci o alta pagina
HI5 - CONT NOU - http://hi5.com/friend/registration/displayRegistration.do
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pana acum nu te-ai logat pe contul pe care aveai acest hi5 fa-o acum.
Logandu-te te va intreba daca vrei sa-ti reactivezi hi5-ul, si, voila!, ai din nou hi5.