| RALce a întrebat:

Heyy...pentru cei care joaca IMVU:cum creez haine, adica eu sunt vip si am si room public dar nu stiu sa creez haine. Explicati-mi si mie si lasati-mi si numele voastre de pe imvu:*

Răspuns Câştigător
| iBubble a răspuns:

Cand intri pe imvu dai la credits, dupa aia la Earn FREE Credits si ti se va deschide o pagina de internet si putin mai jos e Join Creator Program. Numele meu e TouchOfWater.

1 răspuns:
| xdx a răspuns:

Pai intra pe pagina google si..scrie acolo ..creeate imvu haine si creezi haine eu sunt vip. joc imvu de o luna ma cheama xDx