| anonim_4396 a întrebat:

Heyy
Peste cateva zile este ziua unui prieten si as vrea sa ii trimit un mesaj cat mai frumos, dar nu prea stiu ce.Am cautat, dar nu am gasit mesaje asa frumose.
Va rooog mult sa imi lasati cateva.

P. s. are 13 ani

2 răspunsuri:
| andreepetpu a răspuns:

Draga pretene,

ma bucur ca inca te mai cunosc.consider ca eu si cu tine suntem ca 2 picaturi de apa. un la multi ani din toata inima. spor la sanatate, dragoste, si sa ai cea mai frumoasa zi de nastere

| ROArmy a răspuns:

Crede-ma, din propria experienta iti marturisesc ca un simplu LA MULTI ANI! valoreaza mai mult decat dulcegariile alea pe care le adreseaza unii de ziua cuiva!

Pur si simplu... Spune-i La multi ani! si da-i o imbratisare calduroasa...Nu are rost sa te pierzi in cuvinte numai ca sa ii scrii nu stiu ce mesaj care a mai fost trimis de alte sute de persoana

FII ORIGINALA!