| anonim_4396 a întrebat:

Heyy! Salut! Am o intrebare putin mai ciudata: Daca nu stiu cand m-am nascut cum pot sa aflu acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Richard001Toto a răspuns:

Foarte Simplu! Verifică Certificatul De Naștere (Personal). Sau întreabă-i pe părinții tăi!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E o glumă? Dacă ești școlar, întreabă un cadru didactic, de care te simți mai apropiat, pentru a-ți spune data, cu care ești înregistrat în catalog. Datele respective au fost copiate după certificatul tău de naștere.