| florinuka a întrebat:

Heyy TPU am nevoie urgent de un tec=xt foarte scurt...gen uite..am inceput sa ma indragostesc de tine..si stiu ca n-am sanse dar titusi voiam sa-ti zik...sau nu stiu cum Dau funda va rog ii ff importnat big grin da sa fie ceva scurt si frumos.happy

Răspuns Câştigător
| anghelniuta a răspuns:

De ceva timp m-am indragostit de tine si acum pur si simplu as vrea sa ma destainui in fata ta, stiu ca imi fac multe iluzii pe seama noastra insa cel putin ti-am spus ce simt si asta e de ajuns pentru mine =)

| florinuka explică (pentru anghelniuta):

Woow ii chiar super asta laughing) mrs :* funda :*

1 răspuns: