| Annaa_4696 a întrebat:

Heyy TPU. Intrebarea aceasta are legatura cu intrebarea mea anterioara.
Dupa cum v-am povestit si acolo, in vara adica nu peste mult timp dau examen de admitere la liceu pentru clasa a5a. Si as vrea sa intru la "Colegiul National Traian" din Drobeta Turnu Severin. Am auzit ca este destul de bun, si intrebare pentru cei din Severin : Sunt subiecte grele? E bun liceul? Cum sa ma pregatesc? Astept multe raspunsuri. Si funda! Ciao TPU!

Răspuns Câştigător
| kiss99 a răspuns:

Pai si eu sunt din severin si este un liceu extrem de bun cel mai bun, dar din pacate pentru examen subiectele nu vor fi cu :,, 1956-40:20" vor fi extrem de grele