| blueve a întrebat:

Heyy TPU!

Sunt foarte foarte trista...crying

De ieri m-am certat cu prietena mea cea mai buna din cauza unei prosti, nu i'am spus ce am vb la tel cu un prieten, dar pana la urma i'am spus ( nu ascund nimic de ea) desi nu era prea important. Dupa ce ne'am impacat cat de cat ( asa credea'am eu) a inceput sa imi zica ca vrea o pauza, sa nu mai fim prietene o vreme ca e ceva timp un an si ceva. Am acceptat cu greu situatia dar ea a zis sa nu vb deloc si nu suport. Sunt obisnuita sa vb cu ea mereu.

Si chiar daca am un fel de cea mai buna prietena, nu seamana cu ea.

Ma simt chiar distrusa, azi stateam in banca si ea vb cu o colega si ma barfeau pentru nimic si mai da vina si pe baiatul pe care il plac ca din cauza lui ne certam ca el ne face sa ne certam si multe altele

Help!

Răspuns Câştigător
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Zii ceea ce simti tu! Fara sfaturi! Fi tuh cum esti acasa!