| florinuka a întrebat:

Heyy vreau sa-mmi fac abonament la Orange si nu stiu daca are rost sa fac sau sa-mi iau cartea si ce abonament sa-mi fac daca fac...
imi dati va rog sugestii?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi toate ofertele lor pe www.orange.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cit de mult vorbesti si mai ales, daca suni sau esti sunata. La cartela prepay poti sa mai sari cite o perioada, sa incarci numai cind ai nevoie. In plus, ai optiuni cu numai 3 euro (depinde de nevoile tale).

| florinuka explică (pentru anonim_4396):

Da dar eu vreau sa-mi fac abonament mai mult pentru telefon sa-l primesc mai ieftin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru florinuka):

Primesti telefonul mai ieftin (si nici nu ai garantia ca este nou), dar la cit de mult costa abonamentul, platesti telefonul de trei ori. Fa-ti calculele inainte.

| codyta a răspuns:

Depinde eu spun ca iesi mai bine prin cartela. pentru ca o poti incarca si alegi extraoptiuni in functie de cate minute folosesti.

| florinuka explică (pentru codyta):

Da dar eu vreau sa-mi fac abonament mai mult pentru telefon sa-l primesc mai ieftin.