| Yosii a întrebat:

Heyyy. Am nevoie de un mesaj catre marea neagra. funda cel mai frumos. mersi :*

Răspuns Câştigător
| dana85 a răspuns:

Marea : Talazuri ce se sparg la mal, si valuri ancorate-n larg, cu unde arcuite de zbucium, iar cerul - o petala de azur.

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Caută-l pe Muşatescu şi spune-i că nu mai ţine vrăjeala cu "Titanic vals" cîntat la caterincă.În memoria lui Nea Tache. Şi întreabă-l pe Beligan cum a fost de s-a revărsat Marea Neagră pînă la munţii Carpaţi.