| PurpleDark a întrebat:

Heyyy
Cine stie niste mesaje cat mai frumoase pentru ziua de nastere?
Urmeaza ziua prietenului meu si as vrea sa ii trimit un mesaj mai dragut, dar nu prea stiu cecrying
Am cautat, dar nu prea am gasit asa...mai frum
Stiu ca un "La multi ani" sincer este destul, dar as vrea ceva mai frumos.

p. s. pot fi si mai amuzantebig grin, nu cu tooot felul de dulcegarii(nu PREA este genul)

2 răspunsuri:
| Ika13 a răspuns:

Te iubesc mai mult decat te-am iubit ieri, dar nu mai mult decat o sa te iubesc maine.La multi ani!

Tot ce-ti doresti, tot ce-ti lipseste, un mesaj de La multi ani de la cea ce te iubeste.

E minunat sa stii ca cineva te place, cineva se gandeste la tine, cineva are nevoie de tine, dar e si mai minunat sa stii ca exista cineva care nu-ti uita niciodata ziua de nastere. La multi ani!

| Marinush123456789 a răspuns:

Roses are red, violets are blue LA MULTI ANI!