| dianadotss a întrebat:

Heyyy TPU! happy Stiu ca poate nimeni nu o sa-mi raspunda la intrebarea asta ca poate nu mai tineti minte dar cine stie sa imi zica va rooog. Deci pe MiniMax mai demult era un serial foarte vechi, cu un baietel care avea un caine su baietelul ala avea o racheta gonflabila si mergea cu ea in spatiu... Stiu ca intr-un episod s-a dus cu cainele nu stiu unde si trebuia sa treaca de ceva obstacole, tepi, etc. FUNDA! :* VA ROOOG.

Răspuns Câştigător
| Fridăm a răspuns:

Ştiu despre care spui, Adrian parcă îl chema pe băiat, dar nu prea îmi amintesc cum se numeşte. Mă gândeam la ''Familia trăsnită'', dar nu ştiu sigur.

| dianadotss explică (pentru Fridăm):

Daaaaa alea erau MERSIIII MUUUULTTTT! :*****

| Fridăm a răspuns (pentru dianadotss):

Cu plăcerehappy Mersi şi eu, pentru fundă.

3 răspunsuri:
| dinutza a răspuns:

Micul print poate?