| PuCcaBuaiiiiii a întrebat:

Heyyy TPUlove struck! Vreauuu si eu cele mai frumoaseee status.de cuplu, fericire, tristete, prietenie...si nu status care le gasesti pe toate site-urilewinking. Fundita obligaatttlove struck!

2 răspunsuri:
| Adinuzza1 a răspuns:

Daca dragostea ar putea fi evitata doar inchizand ochii, nu as mai clipi niciodata, de frica sa nu las sa treaca vreo secunda fara sa fiu indragostit de tine.

fundoi big grin

| emotziky29 a răspuns:

Aam intrebari de pus,raspunsuri de dat,ganduri de ascuns, oameni de uitat; Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost; Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!; Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist; Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea; Cant la capsator… DND! Cam atata, sper ca te-am ajutat. fundita?big grin