| buubuu a întrebat:

HHey.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.sta in acelasi cartier cu mine, dar e la o alta scoala. vorbim mai mult pe mess decat "face2face". iar afara el e curios si intreaba multe chestii si pot spune ca se holbeaza deadreptu la mine.se uita asa adanc:Xel e foarte popular.credeti ca asta ma va impiedica sa ajung la el?:d

credti ca lui i place de mine? din comportamentu pe care il are? faza e ca el tot zice ca vrajeste la fete si asa. dar nu cred ca e adevarat...cum sa-l conving sa iasa afara? FAZA!:intr-o zi.pr lui cel mai bun statea cu o pr de-a mea afara.si a intrebat-o daca mie imi place de acel baiat. iar el a zis apoi ca acesta e mai prietentios(vroia sa zica ca nu`s de nasu lui)? pe mess. faza e ca tot eu intru pe elcrying. el ff rar intra pe mine... dar dupa isi da drumu.si vorbim si asa.help:-ss:d funda:*:d

1 răspuns:
| Ionut a răspuns:

Draga buubuu,
Fa-ti curaj si "domina", uite cum sta treaba daca nu o sa ai curaj sa-i spui ca il placi si ca simti ceva pentru el e posibil sa-l pierzi incet incet, asa ca eu te sfatuiesc sa vorbiti "facetoface" despre voi doi si ce va fi in viitorul apropiat. Cu siguranta el va intelege situatia si se va gandi la asta si iti va da raspunsul cat de repede posibil, asa ca te sfatui sa indraznesti fiindca " Incercarea moarte nu are".

Ionut iti tine pumni.
Bafta happy