| buubuu a întrebat:

HHey.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.sta in acelasi cartier cu mine, dar e la o alta scoala. vorbim mai mult pe mess decat "face2face". iar afara el e curios si intreaba multe chestii si pot spune ca se holbeaza deadreptu la mine.se uita asa adanc:Xel e foarte popular.credeti ca asta ma va impiedica sa ajung la el? apropo.nu are prietena.NE CUNOASTEM DE 4 LUNI
credti ca lui i place de mine? din comportamentu pe care il are? faza e ca el tot zice ca vrajeste la fete si asa. dar nu cred ca e adevarat...cum sa-l conving sa iasa afara? FAZA!:intr-o zi.pr lui cel mai bun statea cu o prietena de-a mea afara.si a intrebat-o daca mie imi place de acel baiat. iar el a zis apoi ca acesta e mai prietentios(vroia sa zica ca nu`s de nasu lui)? pe mess. faza e ca tot eu intru pe elcrying. el foarte rar intra pe mine... dar dupa isi da drumu.si vorbim si asa.help:-ss:d funda:*:d

3 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Cred ca te place parereaa meabig grin vorbeste ca el si spune-i ke simtiiwinking Nu ristii nu castigii :X baftaa big grin funda?batting eyelashes

| Printzess a răspuns:

Ofsad...am trecut si eu prin d.asteasad sincer nu stiu ce sa-ti spun.incearca sa afli cat mai multe despre el, poate sa se prefaca ca te place doar pentru a obtine altceva, incearca sa vorbesti cu el despre relatii si chestii din astea poate asa o sa-ti dai seama cu adevarat ce vrea:*

| annakarenina a răspuns:

Uite id-ul meu:nestor_aav, ti-as explica mai simplu si mai detaliat.