| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* spuneti-mi si mie niste exercitii fizice ce le pot face acasa.Sunt slaba si vreau niste sfaturi si de la persoanele ca si mine dar si ceilalti pot raspunde normal. Dar nu vreau sa slabesc ci sa pun masa musculara pe mine.Multumesc :* Dau funda normal >big grin

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai poti fata abdomene pentru patratelele de pe burta, poti sa umplii 2 sticle de 1-2 litrii de apa si sa lucrezi cu ele pentru maini.Pt fund poti lua un scaun mainile in fata e ca si cum te-ai aseza jos dar sa nu atingi scaunu...

1 răspuns:
| YoungSteve a răspuns:

Abdomene genoflectiuni nu iti zic flotari ca e cam greu ( faci 3 serii de cate 15 fiecare. In fiecare zi ). a si mananca bine nu te teme ca nu o sa iei in greutate! Bft peace sign