| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :X fac anul asta revelionul impreuna cu prietenii fara parinti :X sh vroiam sa stiu si eu o lista de muzica mai misto sa zic asa sa ascultam :d ...sh cam ce as putea pregati de mancare sa zic asa big grin ca e prima data cand fac rev fara parinti acasa big grin sau ce ar mai trebuie sa fac ca sa iasa bine petrecerea si toti sa se simta binebig grin

3 răspunsuri:
| i.love.me a răspuns:

Eu sunt de parere sa aduca fiecare cate ceva facut de parinti nu stiu, salata friptura. pentru ca nu cred ca v-ati dori sa mancati chipsuri in seara de rev.bautura aduceti la fel fiecare cate ceva... iar cu muzica tot la fel.eu anul trecut asa am procedat.si a fost binehappy

| 31957319 a răspuns:

In primul rand numarul fetelor, sa fie egal cu cel al baietiilor...
Mancare 60 % bautura 30 % iar 10 % suc, recomandabil de lamaie...
Muzica? Incearca sa aduni de pe acum cam ce crezi ca asculta majoritatea...
Si inca ceva, pune-i sa semneze pentru munca in folosul comuniatii, adica curatenia de dupa... Sarbatori fericite...

| b0gg a răspuns:

Muzica nu este greu de adunat. Depinde si ce fel de muzica asculta prieteni si inclusiv tu. Poti sa downloadezi topurile kiss fm si vibe fm daca iti place genul. Cat despre mancare nu cred ca trebuie sa iti faci prea multe griji. In schimb niste minuturi si un bufet suedez este destul de recomandat. Asta daca nu vrei sa faci la fel masa in familie. Distractie placuta.