| Rouasima a întrebat:

Hi! Am 15 ani si 48-49 de kg acum. Inainte de vacanta aveam mai multe (51). Nu stiu de ce am slabit. Poate din cauza exameneelor, desi nu m-am stresat. Fac si eu trebuta pe lanaga casa in fiecare zi... nu stau deloc. Incerc sa mananc de toate, nu ma abtin de la nimic... si totusi nu ma ingras deloc. Ce sa fac?
Am burtica si as incepe sa fac si eu putin sport, sa-mi formez muschii, sa mi se duca si burtica... doar merg si eu la liceu. Nu stiu ce sa mai zic. Eu sunt o fire foarte energica, nu stau deloc. Cand stau, stau ca pe ace. Mananc tocinei fripti in ulei in fiecare saptamana. Credeam ca ma ingras si eu putin de la prajeli. NU! Am mancat salate, fructe, am baut si apa. Ajutati-ma, va rog, sa pun cateva kilograme pe mine pana incepe scoala!

4 răspunsuri:
| 9988 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa zic. mananca orice si cat mai mult la o masa si mai des pe zi asa ai putea sa te ingrasi. dupa parerea mea. mai bine mai slaba decat sa fii grasa. eu ma duc la sala. dar nu am prea slabit. deoarece eu ma duc sa trag de fiare laughing) ridic greutati etc ..si sunt fata am 1, 70 inaltime si am 52 - 53 de kg! si verisoara mea ii in clasa 10 si merge la sala si ea... chiar ea mi-a spus ca cei de la liceu o aprecieaza cum arata ( ma refer ca are muschi ) eu in locul tau nu as vrea sa ma ingras! acum ramane la atitudinea ta! acum depinde si ce inaltime ai!

| AOLEVRIC a răspuns:

Heii,esti chiar de admirat, unele fete vor sa slabeasca [ sa ajunga numai oase ]. Trebuie sa mananci sanatos si multe alimente cu lipide, consuma si dulciuri.

| TizZu15 a răspuns:

Esti cam slabuta.Incearca sa mai pui ceva pe tine.