| slipknot a întrebat:

Hi.Am auzit de la cineva ca de la 17 ani poti conduce insotit de un adult.Este adevarat? Adultul respectiv trebuie sa aiba si el carnet?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

şi eu am auzit asta de curând.Ar fi chiar...foarte bine! Legat de adultul din dreapta ta,mă gândesc că e logic să deţină permis de conducere, să-ţi mai atragă atenţia din când în când, dacă faci vreo greşeală.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un proiect care se dorește a se pune în aplicare, adultul să aibă și el ala rândul său permis de conducere.
Din punctul meu de vedere recomand vârsta de 21 de ani că la cât de teribiliști sunt mulți, murim noi din cauza lor!
Pa, pa.

| 愛日本 a răspuns:

Normall!

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Se intamla asta numai in state happy