| TOOL a întrebat:

Hi, Am si o problema, 18 ani si nu-mi creste barba, nici mustata straight face, am par in zone testiculelor de ma satur de el, dar nu-mi creste in zona faciala, ce sa fac laughing? Vreau si eu o barba, cer prea multe :'(?

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Nu toti baietii se dezvolta la fel. Poate-ti va aparea mai tarziu barba. Momentan bucura-te ca nu stai cu grija sa te barbieresti. Personal, mie-mi plac baietii fara barba.

| TOOL explică (pentru LexiEla):

20, tot fără barbă, merci de încurajare laughing)

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Doctorul endocrinolog te-ar putea calma daca este o problema hormonala sau asa este la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ceri. Eu m-am saturat sa ma barbieresc la fiecare 3 zile laughing.

| xKoko22 a răspuns:

Nu te demoraliza daca esti mai in urma la capitolul par pe fata, o sa iti creasca pana la urma, si un mic sfat daca vrei sa para mai mult, dupa ce e ceva par, doar daca vrei, il poti rade, si a doua oara va parea mai mare