| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Hi! Am un Samsung galaxy trend plus. Mi s-a blocat azi de doua ori in timp ce procesa o poza pe Instagram. Prima data au aparut niste purici si s-a inchis-nu am putut sa il deschid de la buton decat dupa ce i-am scos bateria. A doua oara s-a blocat cu imaginea de procesare care nu a mai disparut si a trebuit iar sa ii scot bateria. Care este cauza? Ce as putea face? (ajutor va rog-funda)

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

E un defect de hardware, du-te cat mai repede cu el la un service gsm sa ti-l repare!