| SexySpeed456 a întrebat:

Hi! Cand am fost sa-mi fac cercelul in buric la kaufland, cea care facea gauri, nu a vrut sa-mi bage cercel in buric, si as vrea sa stiu urmatorul lucru :

Fiind din Galati, unde imi pot face cercel in buric? Un salon ceva? Va rog spuneti-mi ca de cand mi-a refuzat placerea asta femeia aia, sunt mereu nervoasa. straight face

4 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Nu sunt din Galaţi, dar ai găsi pe internet propuneri de saloane, caută doar pe google. Însă, ar mai fi o şansă: mai mergi odată laughing

Abh
| Abh a răspuns:

Te-ai gandit ca poate asa a fost sa fie si daca ti-ar fi facut ai fi regretatat mai tarziu?

| rodik a răspuns:

TATTOO SKiNK STUDIO
tattoos, permanent make-up & bodypiercing
web: http://www.tattooskink.ro
e-mail: tattoo.skink@gmail.com
phones: 0722291071 - 0723219476
address: str. I. L. Caragiale, nr. 12, Galati

| SexySpeed456 explică:

A Famouss Girl. Am mers de 2-3 ori. Degeaba, tipa si se jura ca nu-mi baga cercel in buric. Am fost si cu mama dar degeaba. laughing) E mai incapatanata ca un catar.