| anonim_4396 a întrebat:

Hi! care este personajul vostru preferat din Twilight? De Ce?

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Edward:X:X:X:X
Dc?laughing
Pt ca e fffffffffffffffffffffffffff frumlove struck

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Jacoblove struck Pentru ca e hotlove struck

| dede070707 a răspuns:

Buna!

Imi place mult de Jacob.
Mi se pare cel mai buun drooling laughing

| dede070707 a răspuns:

Buna!

Imi place mult de Jacob.
Mi se pare cel mai buun drooling laughing

| evelin_1888 a răspuns:

Bella.pentru ca ma regasesc in personajul ei si pentru ca imi place povestea eilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jacob. E destul de chipes si are ceva in privire; un amestec de interes si mister.

| any_4173 a răspuns:

Imi place Edward pentru ca dupa descrierea lui Stepehie Meyer are o textura a fetei angelica...si pentru ca desi e pe dinafara rece si tare pe dinauntru e cald de cand a intalnito pe Bella. E indragostit de Bella si o iubeste asa de mult incat daca ea lar fi ales pe Jacob el sar fi dat la o parte. Asta inseamna iubire...sa ai puterea sa dai drumul persoanei pe care o iubesti cel mai mult daca nu poti fi cu ea.