| anonim_4396 a întrebat:

HI! Ce fel de pantaloni, fuste i-ar sta unei fete cu pulpe groase?:X TNX

2 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

De obicei cu fuste nu prea le sta bine, doar cu de alea peste genunchi! Exemple: http://www.femei-moderne.ro/......jeaza.jpeg

Nu purta pantaloni care sunt taiati in dreptul gleznei. Poarta colanti doar la sala de fitness sau acasa, niciodata ca piesa obisnuita in garderoba ta de zi cu zi. Uita de pantalonii skinny.
In schimb, mizeaza pe pantalonii evazati si in special cei cu talie inalta. Ai grija sa fie suficient de lungi incat sa-ti acopere gleznele. Poarta-i cu tocuri sau cu platforme inalte. Sper ca primesc si o fundita:D

| lollopop a răspuns:

Pantalonii sa nu fie in nici un caz largi(le fac si mi groase), iar fustele trebuie sa fie scurte daca vrei sa arati bine(nu mai jos de genunchi).