| Katty009 a întrebat:

Hi! Cine stie id-ul Selenei Gomez?

6 răspunsuri:
| 985436982 a răspuns:

Imabitch@hotmail.com

| iliii03 a răspuns:

Terminati.va o data cu astea pentru ca vedetele NU stau pe mess! stau pe facebook twitter si celelalte. nici hi5 nu au. nu pierd ei timpu pe mess vorbind cu fanii nebuni. si conturile pe facebook si pe twitter sunt facute cu niste id-uri, dar ori nu sunt ale lor, ori sunt ale lor si nu le folosesc!
umpleti netu ` de prostii!

| natalyia a răspuns:

Nu stie nimeni

| Ăi_7032 a răspuns:

Eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu nu stiu

| Lore9999 a răspuns:

Pai...eu cred 100% in id-ul ei...Am o verisoara in Los Angeles(unde locuieste ea)care nu-mi vine sa cred ca a aflat id-ul ei, mie mi-a dat chiar web, sper sa iti dea accept!
sely.marie93

| Simona2001 a răspuns:

Id-ul selenei gomez este selena_sweet_1992