| qpattyx3 a întrebat:

Hi! De cateva zile numai am pofta de mancare si chef de nimic...as vrea doar sa ascult muzica si sa fiu singura pe pamant.asta simt acum.
Dc nu mai am pofta de mancare si chef de nimic? si seara de abia adorm imivin tot feluri de ganduri in cap...Va rog daca puteti sa`mi raspundeti la intrebare! Multumesc de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| OnMyDreamWay a răspuns:

Posibil ca treci prin ceva emotional... poate ai probleme si te gindesti doar la ele, sau ai nimerit intr-o situatie nu prea.Esti stresata... poate!