| .sad a întrebat:

Hihappy
deci am fost cu un baiat timp de 3 luni ne-am desp acum o luna [dintr`o prostie]. faza e ca si-a facut prietena. dar nu inteleg de ce imi vizualizeaza profilul de la hi5 si sta mereu pe inv cand sunt eu onlinestraight face[ bine chestia cu inv cred ca stiu dc ca asa stau si eu doar sa ii mai vad av si statusbatting eyelashes ] uneori cand mai iesh pe afara cu gasca mai este si el si ne km uitam unul in ochii celuilalt... dar se poarta foarte urat cu minestraight face ii place sa ma vada suferindstraight face
Intrebarea ar fi: De ce face chestiile astea?
Tnx byelove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te!

De ce oare?

V-ati despartit dintr-o prostie, si-a facut prietena, ii place sa te vada suferind, se uita pe hi5-ul tau.

E clar ca baiatul asta inca este indragostit de tine! Probabil, atunci cand v-ati despartit l-ai facut sa sufere si vrea sa suferi si tu! Actuala lui prietena poate fi de forma, pentru a te face geloasa happy

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Vrea sa vada cum actionezi la astea. daca esti geloasa si chestii de genul accesta. Evident te mai place iar cum a raspus acel anonim...prietena o are ca sa te faca geloasabig grin

| Romancutza a răspuns:

Vrea sa vada cum actionezi la astea.daca esti geloasa si chestii de genul accesta.Evident te mai place iar cum a raspus acel anonim...prietena o are ca sa te faca geloasabig grin

| Kolp a răspuns:

Poi: 1) poate e doar prost (eu nas face asa la o fata)
2) s-a bagat cu alta sa te faca geloasa pentru ca inca te place
3) nu stie cum sasi exprime sentimentele

| SteauaROsie a răspuns:

Hello si eu sunt baiat si cateodata mai arunc cate o privire de asta fetelor dar asta nu inseamna ca le urasc
acum nu stiu depinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca te mai place nu stai cu el 3 luni si gata... te uita asa...
nu stiu ce sa zic... nu ma pricep la sfaturi. deci... :*:*:*:*timpul le rez pe toate
sfatul meu? UITAL