| anonim_4396 a întrebat:

#. Hi! deci, care este dorinta voastraa? { cine m`impresioneazaa cel mai taree primeste fundOi! :]] } o _ O

Răspuns Câştigător
| BADGIRLL a răspuns:

Imi doresc sa am parte de prieteni adevarati pe care sa ma pot baza, sa fie mama mea bine... si sa am parte de o iubire adevarata nu ca cea pe care o traiesc acum broken heart [ spune-ne si tu dorinta ta ] poate ca daca scriem sincer ceea ce ne dorim poate se implineste cine stie sad

4 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Vreau doar sa fiu fericita ako`l unde imi este locul! Dik in Romania, pentru ca eu stau in Spania d 4 ani, si vreau sa fiu acolo unde imi sunt prietenii si familia, si ma duc doar o data p an, adica vara crying(
Imi lipsesc mult prietenii si familia...dar ce sa fac crying.
Bye kiss

| Mysteryossa a răspuns:

Stii.eu n u mi-am dorit niciodata lucruri materiale ci sa il mai vad macar data pe tatal meu(care e mort)sa il strang in brate si sa ii spun ca il iubesccrying

P.S.:si nu e vrajeala, e pe bune

| RebeckahAllecsandra a răspuns:

Mdea, stiu cum e! nici eu n`am tata! rolling eyes

| RebeckahAllecsandra a răspuns:

Poi eu nu-mi doresc nimic pentru mine vreau doar cei la cre tin sa fie fericiti si sa aiba parte de tot ce`si doresc happy