| alessia a întrebat:

Hi happy! Exista un băiat care într-un timp știu ca ma plăcea (poate chiar ma iubea straight face ). Însa, ceva timp nu prea am mai vorbit, iar acum ne-am "reîmprietenit" dacă pot sa spun asa. Adică am început sa vorbim din nou "ca pe vremuri"hee hee. Când ne vedem (din intâmplare, mai mult ) îmi zâmbește și chiar am impresia ca ma cauta cu privirea, și e foarte drăguț cu mine. Oare chiar încă mă place și mai simte ceva aparte pentru mine? ( Menționez ca are o presupusa "prietena". Dar după felul in care se comporta cu mine nu prea îmi dă de înțeles ) Aștept răspunsuri justificatewinking

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Acum daca el are o prietena, nu are rost sa te bagi chair daca el o mai simti ceva pentru tine... daca chiar simte ceva el va spune prietenei lui ca tine la tine si te iubeste si va veni el la tine. Daca el e cuplat cu respectiva nu are rost sa te bagi serios cum ar fi sa se bage cineva in relatia ta? Acum prieteniile de genul raman decat la stadiul de amici nimic mai mult. Daca tu atunci ai fost fraiera si nu i-ai dat atentie cand el te placea, mai mutl ca sigur tu atunci te uitai la altul, l-ai dezamagit.

| alessia explică (pentru Azµre):

N-am zis ca ma bag in relatia lor si nici nu o fac pentru ca sunt constienta ca tipa respectiva nu o sa se simta chiar bine. "Fraiera" nu e cuvantul ce ma defineste chiar daca imi placea nu puteam avea o relatie cu el. Da, e adevarat l-am dezamagit (asta cred si eu) dar totusi el nu-mi da de inteles lucrul acesta happy Si nici dupa altul nu ma uitamhee hee

| Azµre a răspuns (pentru alessia):

Atunci care a fost problema? de ce n-ati fost impreuna ce nu mergea?

| Azµre a răspuns:

Ti-am dat un mesaj citeste-l si daca vrei sa-mi dai mai multe detalii astept sa-mi raspunzi la mesaj