| GaNgSty a întrebat:

Hi! Funda!

Am un telefon nokia 5800 xpress music iar cand telefonul este putin rece displayul arata imaginea in dungi adica dungi la greu nu se intelege nimic dar daca suflu ca sa ii fac caldura vreo 2 minute merge si daca se raceste si eu umblu pe el tot merge dar daca il blochez si il deblochez tot dungi arata.

De ce?

Dar un raspuns foarte sigur!

2 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

Raspunsul ti l-ai dat singur, si tot foarte sigur e, e din cauza frigului, anumite telefoane nu rezista la o temperatura mai scazuta. O zi placuta!

| GaNgSty explică:

Frate nu e asta straight face
Mai are cineva tel ca a meu tot adus din anglia tot atunci si nu are nici pe naiba si la -30 grade straight face