| Insurgent a întrebat:

Hi! imi spuneti plzz ce vrea sa semnifice lantul pe care il poarta aceasta fata http://img291.imageshack.us/img291/8716/babyfayce6sn6.jp g, si cam cat ar costa unul:), funda:d

Răspuns Câştigător
| dhraqull a răspuns:

E o rozeta mai mica, o folosesti sa spargi moaca cuiva.
Gasesti pe bestial.ro la sectiunea accesorii -> medalioane 15 lei. Diferite culori si costa 15 lei.

2 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Imi pare a fi un pumnal...happy

| HQMada a răspuns:

Cred ca specifica intr-un fel libertatea care o are ea sau ceva de genu are si verisoara meawinkingil gasesti la 10 RON presupun big grin