| Lexy_8521 a întrebat:

Hi! Luni m-am operat de apendicita, laparoscopic acum ma simt bine nu ma doare deloc dar vreau sa stiu dupa cat ttimp de la operatie ai voie sa manaci fructe si legume crude, salam sau cartofi prajiti?

Thankhappy!

Răspuns Câştigător
| Kiduuu_5240 a răspuns:

Si eu m-am operat acum 5 luni...si dupa 4 zile de la operatie am mancat pufuleti simpli. dupa 1 saptamana am inceput usor-usor sa mananc cate un mar, o banana, compoturi si de asemenea legumewinkingiar salam si cartofi prajiti dupa 5-6 saptamana pentru ca nu trebuie sa te fortezi atunci cand mergi la W.Cblushing

eu una asa am facutwinking

sper ca te-a ajutatwinkingbig hug

fundabig grin?

2 răspunsuri:
| daiana99 a răspuns:

Pai pe la 2 saptamani am un pr care s-a operat de apendicita si el dupa 2 saptamani a mancat fructe legume salam etc.

| Gudea_Andrei_Nelu_1982 a răspuns:

Da poti manca doar abia peste 30 de zile de la operatie asa ca mai asteapta ...mai stai un pic la regim